Treniruoklių salė

Visų pirma, šiuolaikinės treniruoklių salės yra taip sukomplektuotos, kad kiekvienas gali pilnai individualizuoti treniruotę ir siekti jam aktualių tikslų. Treniruoklių salėje yra visos sąlygos ir galimybės atlikti pilnai išbaigtą tikslinę treniruotę . Mes siūlome šias pagrindines treniruočių kryptis:

Ko jūs galite tikėtis sportuodami treniruoklių salėje?

Visų pirma, šiuolaikinės treniruoklių salės yra taip sukomplektuotos, kad kiekvienas gali pilnai individualizuoti treniruotę ir siekti jam aktualių tikslų. Treniruoklių salėje yra visos sąlygos ir galimybės atlikti pilnai išbaigtą tikslinę treniruotę . Mes siūlome šias pagrindines treniruočių kryptis:

Rekomenduojama pradiniam treniruočių ciklui visiems, turėjusiems ilgą pertrauką sportavime, turintiems antsvorio problemą, patiriantiems didelį stresą. Pagrindinė kryptis asmenims, kuriems nustatytas nepakankamas aerobinės ištvermės rodiklis.

Vyrams ir moterims, turintiems optimalią kūno masę. Užtikrina optimalų kūno dizainą, gerina kūno kompoziciją.

Asmenims patiriantiems pastovų didžiulį psichoemocinį stresą.

Asmenims kurių KMI (kūno masės indeksas) >25 ir/arba kurių kūno riebalų santykinė masė didesnė už normalią ( ♂>18 %, ♀>23%).

Asteniško kūno tipo asmenims, asmenims su detreniruotu (atrofuotu) raumenynu, norintiems iš principo keisti ir tobulinti kūno dizainą.

Jauniems, sveikiems vyrams norintiems sportinės maksimalios jėgos ir galingumo realizacijos.

12-16 m. paaaugliams tikslu sutvirtėti, subalansuoti raumenyną, pagerinti laikyseną.

Asmenims >55 metų, norintiems stabilizuoti senėjimo procesą, mažinti traumų galimybę, užtikrinti gerą savijautą.

Sportavusioms iki nėštumo moterims, norinčioms palaikyti optimalią kūno kondiciją ir pasiruošti gimdymui (ATP sudaro kineziterapeutė gavusi nėščiąją prižiūrinčio gydytojo rekomendacijas)

Asmenims po traumų, tikslu kuo greičiau reabilituotis, atstatyti/pagerinti judesio funkcijas, subalansuoti raumenyną, pagerinti/atstatyti sąnarių paslankumą.

SC LINIJOJE RASITE 3 TRENIRUOKLIŲ SALES:

Linijinių-izotoninių

treniruoklių salė (260 m2)

Jėgos treniruotė – viena iš pagrindinių sveikatinimo komplekso dalių. Jėgos treniruotė dažnai akcentuojama tik kaip kūno dizaino gerinimo priemonių. Tačiau svarbiausios jėgos treniruotės savybės yra šios:

  • stabilizuoja hormonalinę pusiausvyrą;
  • užtikrina optimalią medžiagų apykaitą;
  • palaiko optimalų raumenų tonusą, gerą sąnarių, raiščių ir sausgyslių būklę;
  • subalansuoja raumenyną .

Vyrams, norintiems dinaminės jėgos treniruotės režimo, moterims, norinčioms atlikti jėgos treniruotę be raumeninės masės didinimo faktoriaus, idealiai tinka Concept Dyno treniruoklis, dirbantis su oro pasipriešinimu ir leidžiantis atlikti 3 bazinius pratimus: stūmimą kojomis, stūmimą krūtinei ir horizontalią nugaros trauką.
Šioje salėje taip pat rasite tempimo pratimų zoną ir Gymnic gimnastikos kamuolius, balansavimo platformą, kūno pusiausvyros elementui (body balance training) , elastines gumas, puikiai tinkančias atskirų raumenų grupių apšilimui, reabilitaciniams pratimams atlikti.

Linija turi modernų ir įvairiapusį kardiotreniruoklių parką ( bėgimo takeliai, elipsiniai, irklavimo treniruokliai, stacionarūs dviračiai, lipynės, taip pat naujos kartos Wave ir Top treniruokliai (gamintojai TechnoGym, Concept, Sport Vision) ). Sportavimas su kardiotreniruokliais leidžia atlikti dinaminį apšilimą prieš jėgos treniruotės dalį, didinti bendrąją ištvermę, atlikti riebalų „deginimo“ treniruotes, mažinti streso sukeltą įtampą bei užbaigti kompleksinę treniruotę (atvėsimo dalis).  

Treniruotis su kardiotreniruokliais:

  • saugu (tiksliai dozuojamas krūvis, sekamas širdies pulso dažnis);
  • efektyvu (tikslingai pasirinkus pulso zoną, siekiamas konkretus treniruotės tikslas: pvz.: riebalų deginimas arba pagrindinės aerobinės ištvermės didinimas);
  • motyvuota (sportuojant su kardiotreniruokliu turite tiesioginį grįžtamąjį ryšį – kardiotreniruoklio monitoriuje visą laiką matote treniruotės parametrus: krūvio dydį, grafinį krūvio profilį, trukmę, atstumą, sunaudotas Kcal, pulso parodymus, judesių tempą, P.I. ( performance index) – t.y. pratimo atlikimo indeksą ir pan.

Kardiotreniruoklių

salė ( 80 m2 )

Svertinių treniruoklių ir

laisvų svorių salė (110 m2)

Pažengusiems (ne tik vyrams, bet ir moterims) norintiems stipriau padirbėti kūno dizaino srityje, pakelti jėgos rodiklius, rekomenduojame šią salę. Profesionalūs svertiniai treniruokliai Vasil Sway leidžia stipriai ir giliai apkrauti atskiras raumenų grupes, nepriklausomų svertų sistema suteikia galimybę atlikti pratimą izoliuota galūne (koja arba ranka).

Šioje salėje rasite ir laisvų svorių įrangą – štangas, hantelius. Pratimai su laisvais svoriais, tai jėgos treniruotės klasika, leidžianti konstruoti raumenyno bazę bei maksimaliai didinti jėgos rodiklius. Šalia pritūpimų stovo ir spaudimo su štanga krūtinei suoliuko, stovi ir TechnoGym MultiStation treniruoklis, kombinuojantis darbą su štanga, išlaikant griežtą judesio vertikalią kryptį ir užtikrinant pagrindinių bazinių pratimų (spaudimai pečiams, krūtinei, pritūpimai, traukos) saugumą. Šioje salėje vyrai gali atlikti dinaminį apšilimą smūgiuojant į bokso (1,2 m aukščio) maišą.