Apie mus

Sveikatingumo centras „Linija“ gyvuoja nuo 2000 metų, tai vieta mąstantiems ir norintiems judėti tikslingai, saugiai ir efektyviai. Mes turime vandens zoną bei sporto sales.

Vandens
Zona

Tai pavargusiems nuo stresų, turintiems stuburo problemų, mylintiems vandenį žmonėms, nuotaikinga treniruotė vandenyje, trunkanti 45 min. Taip pat Linijos Vandens zonoje organizuojame vaikų mokymo plaukti grupes, kuriose vaikai mokomi pagrindinių plaukimo būdų.

Treniruoklių
zona

Treniruoklių salės yra taip sukomplektuotos, kad kiekvienas gali pilnai individualizuoti treniruotę ir siekti jam aktualių tikslų. Treniruoklių salėje yra visos sąlygos ir galimybės atlikti pilnai išbaigtą tikslinę treniruotę.

Dovanų
Kuponai

Linijos registratūroje galite įsigyti dovanų kuponą. Galite padovanoti konkrečią paslaugą (vienkartinius apsilankymus, abonementus į treniruoklių salę ar į vandens) arba pinigų sumą.

Ko jūs galite tikėtis sportuodami treniruoklių salėje?

Visų pirma, šiuolaikinės treniruoklių salės yra taip sukomplektuotos, kad kiekvienas gali pilnai individualizuoti treniruotę ir siekti jam aktualių tikslų. Treniruoklių salėje yra visos sąlygos ir galimybės atlikti pilnai išbaigtą tikslinę treniruotę . Mes siūlome šias pagrindines treniruočių kryptis:

Rekomenduojama pradiniam treniruočių ciklui visiems, turėjusiems ilgą pertrauką sportavime, turintiems antsvorio problemą, patiriantiems didelį stresą. Pagrindinė kryptis asmenims, kuriems nustatytas nepakankamas aerobinės ištvermės rodiklis.

Vyrams ir moterims, turintiems optimalią kūno masę. Užtikrina optimalų kūno dizainą, gerina kūno kompoziciją.

Asmenims patiriantiems pastovų didžiulį psichoemocinį stresą.

Asmenims kurių KMI (kūno masės indeksas) >25 ir/arba kurių kūno riebalų santykinė masė didesnė už normalią ( ♂>18 %, ♀>23%).

Asteniško kūno tipo asmenims, asmenims su detreniruotu (atrofuotu) raumenynu, norintiems iš principo keisti ir tobulinti kūno dizainą.

Jauniems, sveikiems vyrams norintiems sportinės maksimalios jėgos ir galingumo realizacijos.

12-16 m. paaaugliams tikslu sutvirtėti, subalansuoti raumenyną, pagerinti laikyseną.

Asmenims >55 metų, norintiems stabilizuoti senėjimo procesą, mažinti traumų galimybę, užtikrinti gerą savijautą.

Sportavusioms iki nėštumo moterims, norinčioms palaikyti optimalią kūno kondiciją ir pasiruošti gimdymui (ATP sudaro kineziterapeutė gavusi nėščiąją prižiūrinčio gydytojo rekomendacijas)

Asmenims po traumų, tikslu kuo greičiau reabilituotis, atstatyti/pagerinti judesio funkcijas, subalansuoti raumenyną, pagerinti/atstatyti sąnarių paslankumą.

Sporto salė

Previous
Next