Kineziterapeuto paslaugos

Esu kineziterapeutas Tomas. Man didžiausias iššūkis yra pristatyti save, nes pats labiausiai vertinu tai kas yra padaryta, o ne pasakyta.  Kartu suprantu, kad tai vienintelis būdas kol kas susipažinti su manimi.

Mėgaujuosi dirbdamas su įvairaus amžiaus žmonėmis. Mano specializacijos sritys kaulų-raumenų sistemos ligos, įvairios traumos, atstatymas po operacijų.

Kita man ir klientams aktuali praktika ir pagalba yra traumų prevencija, laikysenos korekcija ir fizinis pasirengimas. Šioje srityje  aktyviai domiuosi naujausiomis praktikomis ir tai perteikiu savo klientams.

Patirtimi ir žiniomis dalinuosi su savo studentais ir tai padeda ne tik augti kaip specialistui, bet ir skatina vertingas diskusijas, aktualius klausimus, kurie veda prie gilesnio ir aktyvesnio atsakymo ieškojimo bendradarbiaujant ir su kitų sričių specialistais.

Esu dirbęs su aukšto meistriškumo sportininkais ir sportininkėmis (krepšinis, futbolas, tenisas, bėgimas, plaukimas, irklavimas, įvairių kovos menų atstovai/ės).

Ir Mano praktika rodo, kad svarbiausia pradedant dirbti su žmonėmis yra  nuodugnus ištyrimas ir testavimas, bei individualaus gydymo parinkimas, kuris jiems yra naudingiausias.

Jei norite pradėti sportuoti ir nežinote kaip tai taisyklingai atlikti, kad nepakenktumėte sau. Ar norite pasikonsultuoti, dėl kineziterapinio gydymo/ištyrimo, prašome kreiptis. Kartu ieškosime Jums tinkamo kelio į sustiprėjimą ir pasveikimą.

Išsilavinimas:

Įgijau LSMU (Lietuvos Sveikatos mokslų universitetas) kineziterapeuto kvalifikaciją. Taip pat įgijau LSMU sveikatos mokslų magistrą, specializuojantis į sveikatinimą fiziniais pratimais. Esu dalyvavęs įvairiuose kvalifikacijos kėlimo kursuose ir seminaruose.

Darbo vietos ir patirtis:

Ukmergės ligoninė (vyresnysis kineziterapeutas).

Gijos klinikos (kineziterapeutas)

Alytaus kolegija (lektorius)

Kontaktai:
+37069168873
Kineziterapeutastomask@gmail.com

Taip pat mane galite rasti facebook: https://www.facebook.com/KineziterapeutasTomasKiltinavicius

Informacija klientams

2021 m. Rugsėjo mėn. Sveikatingumo centre buvo keista klientų aptarnavimo programa bei kortelės, klientų seno tipo turimos kortelės keičiamos nemokamai arba priimamos atgal grąžinant užstatą